BRILLANCE JEŹDZI VOLVO!

Rozwój, bezpieczeństwo, skuteczność i najwyższa jakość wykonywanych usług to naczelne wartości towarzyszące na co dzień działalności Brillance Sp. z .o.o. Z wyborem służbowej floty samochodowej firma nie miała problemu i postawiła na szwedzką markę Volvo – synonim bezpieczeństwa, nowoczesności i najlepszej jakości!

7 sierpnia 2015 r. w salonie Wadowscy w Gaju odbyło się oficjalne przekazanie 18 samochodów służbowych dla pracowników firmy Brillance, którzy zostali wyposażeni w Volvo XC60 i Volvo V40. Współpraca obejmuje również pełną obsługę serwisową floty wraz z usługami ubezpieczeniowymi.

Pracownicy nie kryli wzruszenia i zadowolenia z nowego komfortu jazdy. Po szkoleniu z doradcami handlowymi odjechali w swoją pierwszą delegację samochodami Volvo.  – O wyborze marki zdecydowały poziom bezpieczeństwa i wygoda podróżujących. Istotna jest również kompleksowa oferta Volvo Wadowscy połączona z profesjonalną obsługą. – powiedział Prezes Brillance, dr n.med. Paweł Dyras.

Brillance to polska firma prowadząca od 2004 roku prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie nauk medycznych i farmacji oraz monitorująca i zarządzająca badaniami klinicznymi. Swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje projekty prowadzone w Polsce, Czechach i na Słowacji.
www.brillance.pl
Cieszymy się, że samochody od Volvo Wadowscy będą stanowić wizytówkę firmy.
Dziękujemy za zaufanie!

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również