LEKARZE I PRAWNICY NA PIKNIKU Z VOLVO XC90

13 czerwca, w Parku Strzeleckim w Krakowie, odbył się piknik rodzinny, integrujący środowisko lekarzy i prawników, zorganizowany przez Okręgową Izbę Lekarską w Krakowie przy współpracy z Krakowską Izbą Adwokacką. Jedną z idei pikniku była promocja zasad bezpieczeństwa wśród dzieci. Dla najmłodszych przygotowano warsztaty z przedstawicielami Straży Pożarnej, Maltańskiej Służby Medycznej i Policji.

Volvo Wadowscy, jako sponsor wydarzenia, zadbał o atrakcje dla dorosłych uczestników spotkania. Firma zaprezentowała najnowszy model Volvo XC90, najbezpieczniejszego SUV’a w historii Volvo, którego oficjalna, małopolska premiera miała miejsce kilka dni wcześniej w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Podczas pikniku wylosowano także szczęśliwego zwycięzcę konkursu „Volvo na weekend”.

– To pierwszy lekarsko-adwokacki rodzinny piknik integracyjny. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie za rok i następne edycje w coraz liczniejszym gronie – powiedział Bartłomiej Guzik, Zastępca Sekretarza Okręgowej Rady Lekarskie, dziękując jednocześnie partnerom wydarzenia.
Wszystkich lekarzy i prawników zapraszamy do salonów Volvo Wadowscy, w Krakowie i w Gaju, do zapoznania się  ze specjalną, rabatową ofertą samochodów Volvo, dedykowaną wybranym grupom zawodowym.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również