NAJLEPSI NA MECIE VOLVO WADOWSCY XC RACE 2015

Sylwester Szmyd, Przemysław Niemiec, Marek Rutkiewicz, Maciej Paterski, Michał Paluta i Piotr Brożyna wystartowali w pierwszej edycji Volvo Wadowscy XC Race 2015. Miłośnicy kolarstwa mieli wyjątkową okazję zmierzyć się z elitą polskich kolarzy szosowych podczas jesiennego wyścigu zorganizowanego na terenie salonu samochodowego Wadowscy w podkrakowskim Gaju.

Zawody w formule XC stanowiły część obchodów zakończenia kolejnego sezonu imprez organizowanych przez G&G Promotion: Volvo Triathlon Series, Beskidy MTB Trophy, Sudety MTB Challenge, Velo Toruń i Run Adventure.

Uczestnicy startujący w kategoriach wiekowych (Juniorzy i Seniorzy) pokonali krętą i trudną technicznie ośmiusetmetrową trasę. W wyścigu mógł wziąć każdy, kto zarejestrował się na miejscu w Biurze Zawodów. Zwieńczeniem wydarzenia było wręczenie nagród dla uczestników, a także spotkanie z przedstawicielami polskiego peletonu, m.in. z czterokrotnym Mistrzem Polski, Tomaszem Marczyńskim, który wystąpił w charakterze widza.

Zorganizowany wyścig to efekt rodzinnej pasji i fascynacji kolarstwem rodziny Wadowskich.

– Te zawody to zupełnie nowy pomysł, który wykracza poza dotychczasową formułę zakończenia sezonu kolarskiego organizowanego w naszym salonie od kilku lat. Wydaje mi się, że będziemy powtarzali ten pomysł w kolejnych sezonach. Oprócz możliwości spotkania się z kolarzami ze światowej czołówki jest też niepowtarzalna możliwość zmierzenia się z nimi bezpośrednio na trasie. Oby nowy sezon obfitował w podobną ilość wrażeń, jak ten właśnie zakończony. Życzę tego sobie i wszystkim kibicom – mówił Paweł Wadowski, Dyrektor Generalny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i videorelacji z wydarzenia: https://youtu.be/Rk5AcuWR0aM

Fot. Tomasz Jendrzejczyk, naszosie.pl

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę i moc sportowych wrażeń!

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również