NASI PARTNERZY

 

Wisła Kraków SA

Działający od 1906 roku klub piłkarski Wisła Kraków jest trzynastokrotnym Mistrzem Polski w piłce nożnej. Drużyna odniosła również sukcesy na arenie międzynarodowej. Nieprzerwanie od roku 2012 nasza firma wyposaża klub w samochody. Ponadto ekspozycję najnowszych modeli Volvo zobaczyć można w strefie VIP. Ambasadorami samochodów Volvo Wadowscy są najlepsi zawodnicy klubu, m.in. Arkadiusz Głowacki i Maciej Żurawski.

www.wisla.krakow.pl

 

Fundacja Anny Dymnej Mimo wszystko 

Fundacja Mimo wszystko nieprzerwanie od września 2003 roku niesie pomoc dorosłym osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Dzięki Darczyńcom oraz Sponsorom fundacja pomogła blisko 22 000 osób chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce, dofinansowując leczenie, rehabilitację, wspierając edukację, a także promując ich twórczość artystyczną.

Firma Volvo Wadowscy, chcąc wspierać tak wyjątkową inicjatywę, wyposażyła Fundację w samochody niezbędne do zwiększenia mobilności pracowników,
a przede wszystkim do niesienia doraźnej pomocy podopiecznym.

www.mimowszystko.org 

 

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego jest unikatowym w skali światowej edukacyjnym kampusem, gdzie swój talent rozwijają najzdolniejsi muzycy z Polski i całego świata. Każdego roku do muzycznych Lusławic przybywają setki młodych artystów i pedagogów oraz tysiące melomanów.

Współpraca Firmy Volvo Wadowscy i Centrum polega na wyposażeniu instytucji w samochody marki Volvo, które pozwolą na komfortową komunikację dla uczestników programów edukacyjnych, pedagogów, artystów i pracowników.

http://www.penderecki-center.pl/

 

LoveKraków.pl

To krakowski portal informacyjny, który dostarcza najważniejszych i najciekawszych informacji każdego dnia z życia Krakowa i jego mieszkańców. To dynamiczne i nowoczesne medium internetowe, które skutecznie dociera do krakowian.

www.lovekrakow.pl

 

Fundacja „Ja też mam marzenia”

Celami fundacji jest prowadzenie działalności społecznie użytecznej skierowanej do mieszkańców objętych działaniem organizacji w zakresie edukacji, wychowania, upowszechniania kultury fizycznej i sportu, edukacji, wychowania oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

www.facebook.com/fundacjamarzenia/

 

72D Athete Bike

72D Athlete Bike i 72D Rowmix Java Team to grupa krakowskich pasjonatów kolarstwa skupiona wokół wyjątkowego centrum treningowego i amatorskiego zespołu kolarskiego. Poprzez prowadzenie całorocznego programu treningowego dla kolarzy amatorów, a także starty w zawodach i organizację otwartych treningów kolarskich zawodnicy i trenerzy 72D Athlete Bike promują kolarstwo jako sposób na aktywne spędzanie czasu, a także dużą uwagę przykładają do budowania świadomości bezpiecznej jazdy na rowerze.

Centrum Treningowe Athlete Bike to również wyjątkowe miejsce na sportowej mapie Polski. Oferuje możliwość połączenia treningu ogólnorozwojowego ze specjalistycznym treningiem w jedynej w Polsce komorze hipoksyjnej Hypoint, która umożliwia symulowanie warunków treningowych na praktycznie dowolnej wysokości nad poziomem morza.

www.72d.pl

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również