NASI PARTNERZY

 

Wisła Kraków SA

Działający od 1906 roku klub piłkarski Wisła Kraków jest trzynastokrotnym Mistrzem Polski w piłce nożnej. Drużyna odniosła również sukcesy na arenie międzynarodowej. Nieprzerwanie od roku 2012 nasza firma wyposaża klub w samochody. Ponadto ekspozycję najnowszych modeli Volvo zobaczyć można w strefie VIP.

www.wisla.krakow.pl

 

Fundacja Anny Dymnej Mimo wszystko 

Fundacja Mimo wszystko nieprzerwanie od września 2003 roku niesie pomoc dorosłym osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Dzięki Darczyńcom oraz Sponsorom fundacja pomogła blisko 22 000 osób chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce, dofinansowując leczenie, rehabilitację, wspierając edukację, a także promując ich twórczość artystyczną.

Firma Volvo Wadowscy, chcąc wspierać tak wyjątkową inicjatywę, wyposażyła Fundację w samochody niezbędne do zwiększenia mobilności pracowników,
a przede wszystkim do niesienia doraźnej pomocy podopiecznym.

www.mimowszystko.org 

 

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego jest unikatowym w skali światowej edukacyjnym kampusem, gdzie swój talent rozwijają najzdolniejsi muzycy z Polski i całego świata. Każdego roku do muzycznych Lusławic przybywają setki młodych artystów i pedagogów oraz tysiące melomanów.

Współpraca Firmy Volvo Wadowscy i Centrum polega na wyposażeniu instytucji w samochody marki Volvo, które pozwolą na komfortową komunikację dla uczestników programów edukacyjnych, pedagogów, artystów i pracowników.

http://www.penderecki-center.pl/

 

LoveKraków.pl

To krakowski portal informacyjny, który dostarcza najważniejszych i najciekawszych informacji każdego dnia z życia Krakowa i jego mieszkańców. To dynamiczne i nowoczesne medium internetowe, które skutecznie dociera do krakowian.

www.lovekrakow.pl

 

Fundacja „Ja też mam marzenia”

Celami fundacji jest prowadzenie działalności społecznie użytecznej skierowanej do mieszkańców objętych działaniem organizacji w zakresie edukacji, wychowania, upowszechniania kultury fizycznej i sportu, edukacji, wychowania oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

www.facebook.com/fundacjamarzenia/

 

Bikeshow.cc

To spojrzenie na kolarski świat z dwóch perspektyw – zawodowego kolarza Lotto Soudal Tomasza Marczyńskiego i Jana Piątkiewicza, dziennikarza z doświadczeniem w większości polskich tytułów z branży rowerowej, pasjonata dwóch kółek, fotografii i filmowania. Przekazane w ramach współpracy Volvo V60 gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas kolarskich wypraw w Polsce i Europie.

 

 

 

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również