Fabryczna gwarancja Volvo Selekt

Twoja pewność na drodze.

Volvo XC40 XC60 XC90

Samochód używany?

Tylko z unikalną gwarancją od Volvo.

Odkryj prawdziwe znaczenie gwarancji z Volvo Selekt.

Bezpłatna gwarancja fabryczna

Wybierając Volvo Selekt, otrzymujesz 12 miesięcy gwarancji fabrycznej bez dodatkowych kosztów. A jeśli chcesz, możesz przedłużyć ją nawet do 3 lat. Wyjątkowa pewność i bezpieczeństwo, jakie daje gwarancja fabryczna, sprawiają, że każda podróż staje się spokojniejsza.

Brak limitów, pełna swoboda

Niezależnie od tego, ile kilometrów przejedziesz, nasza gwarancja pozostaje ważna. Jesteś gotów na kolejne przygody bez obaw o niespodzianki. Dzięki nieograniczonej liczbie kilometrów, Twoje Volvo jest zawsze chronione, niezależnie od trasy.

Gwarancja obowiązująca w całej Europie

Podróżuj z pewnością, gdziekolwiek jesteś. Ubezpieczenie Volvo Selekt obowiązują̨ w krajach całej Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii, Liechtensteinie i Norwegii. Dzięki temu, bez względu na to, czy Twoja podróż jest krótka czy długa, serwis Volvo jest zawsze w zasięgu ręki, zapewniając Ci spokój i pewność.

Przeniesienie gwarancji

Gwarancja Volvo Selekt jest przypisana do konkretnego samochodu. Dzięki temu, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż pojazdu, nowy właściciel również będzie mógł korzystać z jej korzyści. To nie tylko dodatkowy atut przy ewentualnej sprzedaży, ale również świadectwo naszego zaufania w jakość każdego samochodu Volvo.

Pewność dzięki kompleksowej kontroli

Każdy samochód Volvo Selekt przechodzi przez rygorystyczne testy i kontrole, aby spełnić najwyższe standardy marki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz nie tylko używany samochód, ale pojazd, który ma duszę nowego auta. Volvo Selekt to gwarancja najwyższej jakości, wyjątkowego komfortu i bezpieczeństwa na każdym kroku Twojej podróży.

Program Selekt to odpowiedź VOLVO skierowana do osób, które poszukują ciekawych ofert aut używanych i pragną czegoś więcej niż komisy oraz portale motoryzacyjne mają do zaproponowania. Kampania Selekt to gwarancja nienagannego stanu technicznego oraz wizualnego każdego pojazdu.

Wszystkie auta zakwalifikowane do programu przeszły przegląd sprawdzający ponad 100 punktów kontrolnych, dlatego możemy zagwarantować Ci, że otrzymasz auto spełniające najwyższe standardy Volvo. Auta są w 100% sprawne i gotowe do jazdy. Uaktualnione oprogramowanie oraz perfekcyjna czystość pojazdu to wyznaczniki jakości obsługi premium dla każdego.

Najważniejszy jest dla nas w pełni usatysfakcjonowany klient, dlatego w ramach kampanii masz prawo zmienić zdanie i wymienić pierwotnie wybrany model VOLVO na inny w ciągu 30 dni od daty jego wydania lub przed przejechaniem 1500 km. Dbając o poczucie bezpieczeństwa i komfort w trakcie użytkowania auta, dajemy również możliwość przedłużenia gwarancji Volvo Selekt nawet o 2 lata. Dla beneficjentów programu Selekt przygotowaliśmy również ubezpieczenie kosztów napraw oraz pełną usługę Assistance.

Ścieżka zakupu auta została maksymalnie skrócona, a nad jej przebiegiem czuwają wykwalifikowani eksperci i asystenci sprzedaży. W programie Selekt otrzymasz pełne wsparcie w razie pytań oraz wątpliwości. Doradcy są gotowi przedstawić Ci ofertę najpełniej odpowiadającą Twoim potrzebom, stylowi życia, upodobaniom oraz możliwościom finansowym.

Dla właścicieli VOLVO mamy dobrą wiadomość. Nie musisz martwić się o sprzedaż poprzedniego modelu ani o żmudne formalności. Dajemy Ci możliwość pozostawienia swojego pojazdu w rozliczeniu.

Oferta Volvo Selekt to auta najwyższej jakości. Podaruj sobie i swoim najbliższym komfort jazdy autem klasy premium bez ryzyka, bez przepłacania, za to z gwarancją niezawodności.

VOLVO SELEKT

Wybierz Volvo Selekt w leasingu 107%

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Volvo Selekt - Wadowscy

Poznaj najlepsze oferty samochodów używanych w salonach Volvo Wadowscy

LISTA DOSTĘPNYCH SAMOCHODÓW
Serwis Volvo Wadowscy Kraków

Poznaj wartość swojego Volvo

Odkupimy Twoje Volvo

Za najlepsze Volvo płacimy najlepszą cenę. Odkupimy Twój samochód na dogodnych warunkach. Planujesz sprzedaż swojego Volvo? Jesteśmy zainteresowani zakupem Twojego auta. Skontaktuj się z nami! Wycenimy i odkupimy Twój samochód, a za najlepsze modele oferujemy najlepszą cenę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Volvo Selekt w salonach Volvo Wadowscy

Szukasz sprawdzonego samochodu? Nasi Doradcy pomogą w wyborze Twojego wymarzonego Volvo. Skontaktuj się z nami!

Adrian Łopatecki
Doradca Handlowy Działu Samochodów Używanych
601 444 896
a.lopatecki@wadowscy.dealervolvo.pl

Marcin Rusin
Doradca Handlowy Działu Samochodów Używanych
725 195 100
m.rusin@wadowscy.dealervolvo.pl

Dominik Wrona
Doradca Handlowy Działu Samochodów Używanych
+48 725 220 300
d.wrona@wadowscy.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń Gaj (12) 444 54 44 | Kraków (12) 415 27 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer WADOWSCY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.