Wadowscy Sp. z o.o. to rodzinna firma o prawie
50-letniej tradycji. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych, prowadząc jednocześnie pełen zakres usług serwisowych.

Volvo XC60 w salonach Volvo Wadowscy

MISJA

Naszym priorytetem jest dostarczenie Klientom produktów i usług na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, których komfort i zadowolenie cenimy najbardziej, prowadzimy działalność w dwóch salonach samochodowych, zlokalizowanych w Krakowie przy ulicy Łokietka 83 oraz w Gaju przy ulicy Myślenickiej 7.

VOLVO WADOWSCY

POLITYKA JAKOŚCI

Firma opiera swoje cele i priorytety na dbałości o otoczenie, trosce o środowisko i gwarantuje pełną realizację polityki jakości oraz filozofii organizacji.

VOLVO WADOWSCY

PARTNERZY

Czynnie wspierając inicjatywy sportowe, kulturalne, naukowe i społeczne na szczeblu lokalnym, współpracujemy z zaufanymi Partnerami: Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, klubem piłkarskim Wisła Kraków SA, portalem informacyjnym LoveKraków.pl, Bikeshow.cc oraz MAXFLIZ.

EUROPEJSKIE CENTRUM MUZYKI KRZYSZTOFA PENDERECKIEGO - Partner Volvo Wadowscy

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego jest unikatowym w skali światowej edukacyjnym kampusem, gdzie swój talent rozwijają najzdolniejsi muzycy z Polski i całego świata. Każdego roku do muzycznych Lusławic przybywają setki młodych artystów i pedagogów oraz tysiące pasjonatów muzyki.

Poznaj naszego Partnera
WISŁA KRAKÓW - Partner Volvo Wadowscy

Wisła Kraków SA

Działający od 1906 roku klub piłkarski Wisła Kraków jest trzynastokrotnym Mistrzem Polski w piłce nożnej. Drużyna odniosła również sukcesy na arenie międzynarodowej. Nieprzerwanie od roku 2012 nasza firma wyposaża klub w samochody. Ponadto ekspozycję najnowszych modeli Volvo zobaczyć można w strefie VIP.

Poznaj naszego Partnera
LOVE KRAKÓW - Partner Volvo Wadowscy

LoveKraków.pl

To krakowski portal informacyjny, który dostarcza najważniejszych i najciekawszych informacji każdego dnia z życia Krakowa i jego mieszkańców. To dynamiczne i nowoczesne medium internetowe, które skutecznie dociera do krakowian.

Poznaj naszego Partnera
Bikeshow - Partner Volvo Wadowscy

Bikeshow.cc

To spojrzenie na kolarski świat z dwóch perspektyw – zawodowego kolarza Lotto Soudal Tomasza Marczyńskiego i Jana Piątkiewicza, dziennikarza z doświadczeniem w większości polskich tytułów z branży rowerowej, pasjonata dwóch kółek, fotografii i filmowania. Przekazane w ramach współpracy Volvo V60 gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas kolarskich wypraw w Polsce i Europie.

Poznaj naszego Partnera
Fundacja Mimo Wszystko Anny Dymnej

Fundacja Anny Dymnej Mimo wszystko

Fundacja Mimo wszystko nieprzerwanie od września 2003 roku niesie pomoc dorosłym osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Dzięki Darczyńcom oraz Sponsorom fundacja pomogła blisko 22 000 osób chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce, dofinansowując leczenie, rehabilitację, wspierając edukację, a także promując ich twórczość artystyczną. Firma Volvo Wadowscy, chcąc wspierać tak wyjątkową inicjatywę, wyposażyła Fundację w samochody niezbędne do zwiększenia mobilności pracowników, a przede wszystkim do niesienia doraźnej pomocy podopiecznym.

Poznaj naszego Partnera
VOLVO WADOWSCY MAXFLIZ

Maxfliz

Oryginalne pomysły w poszukiwaniach rozwiązań, na drodze ku tworzeniu unikatowych aranżacji wnętrz. Rozwijanie się w zrównoważony sposób, ze zwiększeniem dostępności i różnorodności produktów. To nasze walory, a jednocześnie misja nieustannie realizowana od 30 lat. Jesteśmy w ciągłej drodze ku rozwijaniu swojej kolekcji i dążeniu, aby każda nasza nowa propozycja, zaskakiwała Was na nowo. Doskonale wiemy, jak zmienić przeciętne, bezbarwne wnętrze, aby stało się swego rodzaju kunsztem. Naszą ofertę definiuje urozmaicenie, z każdej z gałęzi aranżacji wnętrz. Posiadamy ogromny wachlarz wspaniałej jakości produktów, będących wynikiem zaskakujących połączeń faktur, tekstur i materiałów. Stawiamy na asortyment, który dostępny jest tylko i wyłącznie od renomowanych producentów z kraju i nie tylko. Z dumą figurujemy wśród pionierów w odkrywaniu, tworzeniu wyjątkowych ofert dla każdego, kto poszukuje wsparcia przy zmianach aranżacji wystroju pomieszczeń użytkowych. Dzięki zdobytemu przez wiele lat doświadczeniu, mamy jedną z najbogatszych ofert dostępnych na rynku. Wysokiej klasy kolekcje: płytek, oświetleń, akcesoriów łazienkowych, wykwintnych mebli, dywanów, tapet i wiele, wiele innych. Posiadamy kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, z gwarancją dostępności od ręki 280 000 produktów. Wśród nich 650 metrów kwadratowych płytek, 20 000 baterii łazienkowych, 5 000 modeli mebli i 100 000 lamp. Maxfliz to miejsce dla klientów indywidualnych, detalicznych z całego kraju i z zagranicy. Idealne dla inwestycji deweloperskich, biznesowych czy publicznych. W każdym z naszych salonów znajdują się również, nowoczesne Strefy Architektów. Uchodzące za wyjątkowe miejsca do pracy projektanckiej, ale i będące przestrzenią do odbywania profesjonalnych spotkań z klientem. Zadowolenie wraz z licznymi wyróżnieniami naszych nowych, ale i stałych zainteresowanych, powodują, że z wdzięcznością i ogromnym zapałem podchodzimy do kolejnych nowych działań. Każdego dnia coraz wyżej podnosimy poprzeczkę. Nieustannie wierni maksymie: „Pewność i zaufanie”. Daj się zainspirować i odwidź salon Maxfliz.

Poznaj naszego Partnera
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń Kraków (12) 415 27 00 | Gaj (12) 444 54 44
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer WADOWSCY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
WADOWSCY

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.