Wadowscy Sp. z o.o. to rodzinna firma o prawie
50-letniej tradycji. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych, prowadząc jednocześnie pełen zakres usług serwisowych.

Volvo XC60 w salonach Volvo Wadowscy

MISJA

Naszym priorytetem jest dostarczenie Klientom produktów i usług na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, których komfort i zadowolenie cenimy najbardziej, prowadzimy działalność w dwóch salonach samochodowych, zlokalizowanych w Krakowie przy ulicy Łokietka 83 oraz w Gaju przy ulicy Myślenickiej 7.

VOLVO WADOWSCY

POLITYKA JAKOŚCI

Firma opiera swoje cele i priorytety na dbałości o otoczenie, trosce o środowisko i gwarantuje pełną realizację polityki jakości oraz filozofii organizacji.

VOLVO WADOWSCY

PARTNERZY

Czynnie wspierając inicjatywy sportowe, kulturalne, naukowe i społeczne na szczeblu lokalnym, współpracujemy z zaufanymi Partnerami: Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, klubem piłkarskim Wisła Kraków SA, portalem informacyjnym LoveKraków.pl oraz Bikeshow.cc

EUROPEJSKIE CENTRUM MUZYKI KRZYSZTOFA PENDERECKIEGO - Partner Volvo Wadowscy

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego jest unikatowym w skali światowej edukacyjnym kampusem, gdzie swój talent rozwijają najzdolniejsi muzycy z Polski i całego świata. Każdego roku do muzycznych Lusławic przybywają setki młodych artystów i pedagogów oraz tysiące pasjonatów muzyki.

Poznaj naszego Partnera
WISŁA KRAKÓW - Partner Volvo Wadowscy

Wisła Kraków SA

Działający od 1906 roku klub piłkarski Wisła Kraków jest trzynastokrotnym Mistrzem Polski w piłce nożnej. Drużyna odniosła również sukcesy na arenie międzynarodowej. Nieprzerwanie od roku 2012 nasza firma wyposaża klub w samochody. Ponadto ekspozycję najnowszych modeli Volvo zobaczyć można w strefie VIP.

Poznaj naszego Partnera
LOVE KRAKÓW - Partner Volvo Wadowscy

LoveKraków.pl

To krakowski portal informacyjny, który dostarcza najważniejszych i najciekawszych informacji każdego dnia z życia Krakowa i jego mieszkańców. To dynamiczne i nowoczesne medium internetowe, które skutecznie dociera do krakowian.

Poznaj naszego Partnera
Bikeshow - Partner Volvo Wadowscy

Bikeshow.cc

To spojrzenie na kolarski świat z dwóch perspektyw – zawodowego kolarza Lotto Soudal Tomasza Marczyńskiego i Jana Piątkiewicza, dziennikarza z doświadczeniem w większości polskich tytułów z branży rowerowej, pasjonata dwóch kółek, fotografii i filmowania. Przekazane w ramach współpracy Volvo V60 gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas kolarskich wypraw w Polsce i Europie.

Poznaj naszego Partnera
Fundacja Mimo Wszystko Anny Dymnej

Fundacja Anny Dymnej Mimo wszystko

Fundacja Mimo wszystko nieprzerwanie od września 2003 roku niesie pomoc dorosłym osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Dzięki Darczyńcom oraz Sponsorom fundacja pomogła blisko 22 000 osób chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce, dofinansowując leczenie, rehabilitację, wspierając edukację, a także promując ich twórczość artystyczną. Firma Volvo Wadowscy, chcąc wspierać tak wyjątkową inicjatywę, wyposażyła Fundację w samochody niezbędne do zwiększenia mobilności pracowników, a przede wszystkim do niesienia doraźnej pomocy podopiecznym.

Poznaj naszego Partnera
VOLVO WADOWSCY MAXFLIZ

Maxfliz

Oryginalne pomysły w poszukiwaniach rozwiązań, na drodze ku tworzeniu unikatowych aranżacji wnętrz. Rozwijanie się w zrównoważony sposób, ze zwiększeniem dostępności i różnorodności produktów. To nasze walory, a jednocześnie misja nieustannie realizowana od 30 lat. Jesteśmy w ciągłej drodze ku rozwijaniu swojej kolekcji i dążeniu, aby każda nasza nowa propozycja, zaskakiwała Was na nowo. Doskonale wiemy, jak zmienić przeciętne, bezbarwne wnętrze, aby stało się swego rodzaju kunsztem. Naszą ofertę definiuje urozmaicenie, z każdej z gałęzi aranżacji wnętrz. Posiadamy ogromny wachlarz wspaniałej jakości produktów, będących wynikiem zaskakujących połączeń faktur, tekstur i materiałów. Stawiamy na asortyment, który dostępny jest tylko i wyłącznie od renomowanych producentów z kraju i nie tylko. Z dumą figurujemy wśród pionierów w odkrywaniu, tworzeniu wyjątkowych ofert dla każdego, kto poszukuje wsparcia przy zmianach aranżacji wystroju pomieszczeń użytkowych. Dzięki zdobytemu przez wiele lat doświadczeniu, mamy jedną z najbogatszych ofert dostępnych na rynku. Wysokiej klasy kolekcje: płytek, oświetleń, akcesoriów łazienkowych, wykwintnych mebli, dywanów, tapet i wiele, wiele innych. Posiadamy kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, z gwarancją dostępności od ręki 280 000 produktów. Wśród nich 650 metrów kwadratowych płytek, 20 000 baterii łazienkowych, 5 000 modeli mebli i 100 000 lamp. Maxfliz to miejsce dla klientów indywidualnych, detalicznych z całego kraju i z zagranicy. Idealne dla inwestycji deweloperskich, biznesowych czy publicznych. W każdym z naszych salonów znajdują się również, nowoczesne Strefy Architektów. Uchodzące za wyjątkowe miejsca do pracy projektanckiej, ale i będące przestrzenią do odbywania profesjonalnych spotkań z klientem. Zadowolenie wraz z licznymi wyróżnieniami naszych nowych, ale i stałych zainteresowanych, powodują, że z wdzięcznością i ogromnym zapałem podchodzimy do kolejnych nowych działań. Każdego dnia coraz wyżej podnosimy poprzeczkę. Nieustannie wierni maksymie: „Pewność i zaufanie”. Daj się zainspirować i odwidź salon Maxfliz.

Poznaj naszego Partnera
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń Kraków (12) 415 27 00 | Gaj (12) 444 54 44
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer WADOWSCY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin