Dni otwarte Volvo Electric Days!

To będzie prawdziwie elektryzujące rozpoczęcie roku! Dołącz do nas w trakcie
Dni Otwartych Volvo!

Volvo C40

Nowe Volvo C40

Poznaj nasz nowy, w 100% elektryczny model C40. To crossover stworzony bez żadnych kompromisów. Zaprojektowany tak, aby połączyć niesamowite osiągi elektrycznego auta i szacunek dla naszego środowiska.

Zostań jednym z pierwszych

W trakcie Volvo Electric Days przetestuj najnowszy model Volvo jako jedna z pierwszych osób w Polsce, poszerz swoją wiedzę na temat samochodów elektrycznych i odkryj nasze pozostałe modele hybrydowe.

To dopiero początek atrakcji! Nasi eksperci będą gotowi, aby podzielić się z Tobą fachową wiedzą na temat eksploatacji i użytkowania pojazdów elektrycznych. Spotkaj się z naszymi ekspertami i kup ładowarkę Wallbox z oszczędnością 10%.

Jak być bardziej eko?

Poznaj 5 nietypowych porad

„Zrównoważony rozwój jest teraz dla nas równie ważny jak bezpieczeństwo”.
Håkan Samuelsson, Dyrektor Generalny 

Działania marki Volvo są ukierunkowane na ochronę życia ludzi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz naszych samochodów. Z takim samym zaangażowaniem chcemy chronić naszą planetę. Poznaj 5 nietypowych porad, jak być bardziej eko. 

DAJ DRUGĄ SZANSĘ PRODUKTOM SPOŻYWCZYM

Często nie planujemy zakupów spożywczych, przez co marnujemy żywność i pieniądze.
Istnieje wiele sposobów, dzięki którym uratujesz produkty, które na pierwszy rzut oka nadawałyby
się tylko na śmietnik. Poznaj kilka łatwych trików, które pozwolą Ci być bardziej eko!

POMYSŁ 1

Twoje dziecko nie chce jeść skórek od jabłka? Nic nie szkodzi! Wykorzystaj je do zrobienia zdrowego smoothie, a ogryzki użyj do kompotu

POMYSŁ 2

Masz ochotę na danie z użyciem pomidorów z puszki? Nie wyrzucaj resztek, które zostały na dnie! Lepiej przelać je do foremki na lód i zamrozić - przydadzą się przy kolejnej okazji.

POMYSŁ 3

Czy wiesz że...? Przechowywanie bananów na sznurku z łodygą zawiniętą folią spożywczą przedłuży ich żywotność? Nie kładź ich w koszyczku razem z innymi owocami!

WYKORZYSTUJ PONOWNIE

Każdy z nas posiada w swoim domu wiele nieużywanych ubrań czy sprzętów. Często te rzeczy niepotrzebnie
zajmują wiele miejsca w naszych szafkach, piwnicach czy garażach. Zamiast gromadzić, lepiej nadać tym rzeczom drugie życie! Istnieje wiele stron internetowych, aplikacji czy miejsc stacjonarnych, w których możemy oddać lub sprzedać zbędne przedmioty. Gwarantujemy, że ktoś inny bardzo się z nich ucieszy!

POMYSŁ 1

UBRANIA/DODATKI Możesz sprzedać przez internet lub oddać za darmo osobom potrzebującym.

POMYSŁ 2

SPRZĘTY DOMOWE Możesz wystawić na aukcję na popularnych serwisach internetowych, przeznaczonych do tego celu.

POMYSŁ 3

KSIĄŻKI Możesz zanieść do antykwariatu, pobliskiej biblioteki lub sklepu charytatywnego

KORZYSTAJ Z APLIKACJI

Czy wiesz że, korzystanie z aplikacji często pozwala zaoszczędzić papier? Większość z nas korzysta z komunikacji miejskiej, kupuje bilety na koncerty, do teatru czy do kina. Wiąże się to z niepotrzebnym
zużyciem drogocennego papieru. Aplikacje na telefon, które są już tak powszechne, mogą ułatwić nam eko działania. Możemy wykorzystać postęp technologii do tego, aby ograniczyć zużycie papieru. Zamiast kupować bilety w wersji papierowej – korzystaj z formy elektronicznej. Jest to sposób szybszy, bardziej wygodny i na pewno bardziej eko!

WYKORZYSTUJ SERWETKI

Dookoła otaczają nas restauracje, serwujące najróżniejsze kuchnie świata. Wychodzimy na miasto ze znajomymi, z rodziną żeby dobrze zjeść i miło spędzić czas. Niemal zawsze przy okazji zamawiania posiłku z lokalu czy na wynos, otrzymujemy serwetki. Nie wyrzucajmy ich! Mogą nam się przydać na wiele sposobów – na przykład do ścierania kurzu w domu.

UŻYWAJ WIELORAZOWYCH OPAKOWAŃ I TOREB

Zewsząd otaczają nas jednorazowe, najczęściej plastikowe opakowania – w sklepach, restauracjach, kawiarniach, cukierniach… Wielorazowe ich zamienniki wykonane są z naturalnych materiałów, dlatego nie zagrażają środowisku, a przy tym służą przez długi, długi czas. Stosowanie ich z pewnością pomoże Ci być bardziej eko!

Volvo XC40 Recharge

KILKA PORAD

Zgodzisz się z nami, że dzięki wprowadzeniu małych zmian w codziennym życiu stosując się do naszych porad, możesz bardzo pomóc planecie?

RADA 1

Idąc do restauracji po odbiór zamówienia, zabierz ze sobą wielorazowy pojemnik, do którego obsługa zapakuje danie. W ten sposób unikniesz zbędnego wykorzystania plastiku i zaoszczędzisz na jednorazowym opakowaniu.

RADA 2

Zrezygnuj z pakowania owoców i warzyw do jednorazowych, foliowych toreb. Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie nie zapakować tych produktów, możesz zakupić specjalne woreczki wielorazowego użytku - powinieneś je znaleźć w każdym markecie.

RADA 3

Dzień zaczynasz od szybkiej kawy na wynos w pobliskiej kawiarni? Pomyśl nad zakupem kubka termicznego lub wielorazowego kubka wykonanego z naturalnych materiałów.

OD CZEGO DZIŚ ZACZNIESZ, ABY ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE NA BARDZIEJ EKO?

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń Kraków (12) 415 27 00 | Gaj (12) 444 54 44
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer WADOWSCY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin