Volvo C40 Recharge

Oto nasz pierwszy w pełni elektryczny crossover z wykończeniem kabiny bez użycia naturalnej skóry oraz wbudowanymi usługami Google.

Volvo C40

Nowe Volvo C40

Poznaj nasz nowy, w 100% elektryczny model C40. To crossover stworzony bez żadnych kompromisów. Zaprojektowany tak, aby połączyć niesamowite osiągi elektrycznego auta i szacunek dla naszego środowiska.

Poczuj zmianę

Czy to w mieście, czy na autostradzie, jazda przy użyciu tylko jednego pedału jest komfortowa, a szybkie i płynne przyspieszanie C40 Recharge dostarcza ekscytujących wrażeń.

Wbudowane funkcje Google

W pełni zintegrowane usługi Asystent Google, Mapy Google i Google Play są niezwykle pomocne i sprawiają, że podczas jazdy nie tracisz łączności. Aby rozpocząć, po prostu powiedz „Hej, Google”.

Jak być bardziej eko?

Poznaj 5 nietypowych porad

„Zrównoważony rozwój jest teraz dla nas równie ważny jak bezpieczeństwo”.
Håkan Samuelsson, Dyrektor Generalny 

Działania marki Volvo są ukierunkowane na ochronę życia ludzi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz naszych samochodów. Z takim samym zaangażowaniem chcemy chronić naszą planetę. Poznaj 5 nietypowych porad, jak być bardziej eko. 

DAJ DRUGĄ SZANSĘ PRODUKTOM SPOŻYWCZYM

Często nie planujemy zakupów spożywczych, przez co marnujemy żywność i pieniądze.
Istnieje wiele sposobów, dzięki którym uratujesz produkty, które na pierwszy rzut oka nadawałyby
się tylko na śmietnik. Poznaj kilka łatwych trików, które pozwolą Ci być bardziej eko!

POMYSŁ 1

Twoje dziecko nie chce jeść skórek od jabłka? Nic nie szkodzi! Wykorzystaj je do zrobienia zdrowego smoothie, a ogryzki użyj do kompotu

POMYSŁ 2

Masz ochotę na danie z użyciem pomidorów z puszki? Nie wyrzucaj resztek, które zostały na dnie! Lepiej przelać je do foremki na lód i zamrozić - przydadzą się przy kolejnej okazji.

POMYSŁ 3

Czy wiesz że...? Przechowywanie bananów na sznurku z łodygą zawiniętą folią spożywczą przedłuży ich żywotność? Nie kładź ich w koszyczku razem z innymi owocami!

WYKORZYSTUJ PONOWNIE

Każdy z nas posiada w swoim domu wiele nieużywanych ubrań czy sprzętów. Często te rzeczy niepotrzebnie
zajmują wiele miejsca w naszych szafkach, piwnicach czy garażach. Zamiast gromadzić, lepiej nadać tym rzeczom drugie życie! Istnieje wiele stron internetowych, aplikacji czy miejsc stacjonarnych, w których możemy oddać lub sprzedać zbędne przedmioty. Gwarantujemy, że ktoś inny bardzo się z nich ucieszy!

POMYSŁ 1

UBRANIA/DODATKI Możesz sprzedać przez internet lub oddać za darmo osobom potrzebującym.

POMYSŁ 2

SPRZĘTY DOMOWE Możesz wystawić na aukcję na popularnych serwisach internetowych, przeznaczonych do tego celu.

POMYSŁ 3

KSIĄŻKI Możesz zanieść do antykwariatu, pobliskiej biblioteki lub sklepu charytatywnego

KORZYSTAJ Z APLIKACJI

Czy wiesz że, korzystanie z aplikacji często pozwala zaoszczędzić papier? Większość z nas korzysta z komunikacji miejskiej, kupuje bilety na koncerty, do teatru czy do kina. Wiąże się to z niepotrzebnym
zużyciem drogocennego papieru. Aplikacje na telefon, które są już tak powszechne, mogą ułatwić nam eko działania. Możemy wykorzystać postęp technologii do tego, aby ograniczyć zużycie papieru. Zamiast kupować bilety w wersji papierowej – korzystaj z formy elektronicznej. Jest to sposób szybszy, bardziej wygodny i na pewno bardziej eko!

WYKORZYSTUJ SERWETKI

Dookoła otaczają nas restauracje, serwujące najróżniejsze kuchnie świata. Wychodzimy na miasto ze znajomymi, z rodziną żeby dobrze zjeść i miło spędzić czas. Niemal zawsze przy okazji zamawiania posiłku z lokalu czy na wynos, otrzymujemy serwetki. Nie wyrzucajmy ich! Mogą nam się przydać na wiele sposobów – na przykład do ścierania kurzu w domu.

UŻYWAJ WIELORAZOWYCH OPAKOWAŃ I TOREB

Zewsząd otaczają nas jednorazowe, najczęściej plastikowe opakowania – w sklepach, restauracjach, kawiarniach, cukierniach… Wielorazowe ich zamienniki wykonane są z naturalnych materiałów, dlatego nie zagrażają środowisku, a przy tym służą przez długi, długi czas. Stosowanie ich z pewnością pomoże Ci być bardziej eko!

Volvo XC40 Recharge

KILKA PORAD

Zgodzisz się z nami, że dzięki wprowadzeniu małych zmian w codziennym życiu stosując się do naszych porad, możesz bardzo pomóc planecie?

RADA 1

Idąc do restauracji po odbiór zamówienia, zabierz ze sobą wielorazowy pojemnik, do którego obsługa zapakuje danie. W ten sposób unikniesz zbędnego wykorzystania plastiku i zaoszczędzisz na jednorazowym opakowaniu.

RADA 2

Zrezygnuj z pakowania owoców i warzyw do jednorazowych, foliowych toreb. Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie nie zapakować tych produktów, możesz zakupić specjalne woreczki wielorazowego użytku - powinieneś je znaleźć w każdym markecie.

RADA 3

Dzień zaczynasz od szybkiej kawy na wynos w pobliskiej kawiarni? Pomyśl nad zakupem kubka termicznego lub wielorazowego kubka wykonanego z naturalnych materiałów.

OD CZEGO DZIŚ ZACZNIESZ, ABY ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE NA BARDZIEJ EKO?

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń Kraków (12) 415 27 00 | Gaj (12) 444 54 44
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer WADOWSCY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.