Wymiana rozrządu w Twoim Volvo

Autoryzowany Serwis Volvo Wadowscy Kraków - Gaj

WYMIANA ROZRZĄDU KRAKÓW-GAJ VOLVO

Rozrząd jest jednym z najważniejszych układów znajdujących się w samochodzie. To serce silnika. Jego zadaniem jest zapewnienie dopływu powietrza do cylindrów, a także usuwanie z nich spalin.

WYMIANA ROZRZĄDU KRAKÓW-GAJ VOLVO

Sprawdź jak temu zaradzić

PROBLEMY Z UKŁADEM ROZRZĄDU

Minimalne problemy z układem rozrządu powodują szereg problemów z właściwą pracą całego silnika a zaniedbanie jego odpowiedniego serwisowania może doprowadzić do całkowitego zniszczenia jednostki napędowej. Koszty usunięcia usterki będą wówczas niewspółmierne wyższe.

Lepiej zawczasu się przed tym ochronić. Jak? To proste. Wystarczy ściśle przestrzegać ustalonych przez Producenta samochodu interwałów wymiany paska rozrządu, a jego wymianę zlecić naszym wykwalifikowanym Technikom.

Dlaczego wymiana rozrządu w naszych
Autoryzowanych Serwisach ma sens?

Bo to my stworzyliśmy twoje Volvo i wiemy najlepiej jak o niego zadbać.
Pozwól naszym specjalistom zaopiekować się sercem silnika Twojego Volvo.

WYMIANA ROZRZĄDU KRAKÓW-GAJ VOLVO

Oddaj Volvo w ręce najlepszych specjalistów

AUTORYZOWANY SERWIS VOLVO WADOWSCY KRAKÓW - GAJ

Wymiana paska rozrządu zrealizowana w Autoryzowanym Serwisie Volvo Wadowscy to gwarancja jakości i niezawodności. Jako autoryzowany przedstawiciel serwisowy marki stosujemy najwyższe standardy napraw oraz obsługi serwisowej każdego modelu Volvo, bez względu na jego wiek oraz przebieg. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami dedykowanymi tylko i wyłącznie do obsługi silników naszych samochodów. Dodatkowo wykwalifikowani i świetnie przeszkoleni Technicy serwisowi to gwarancja 100% satysfakcji zarówno z jakości usługi jak też z jej ceny.

WYMIANA ROZRZĄDU KRAKÓW-GAJ VOLVO

Poznaj zalety

JAK WYGLĄDA PRACA SERWISU VOLVO WADOWSCY KRAKÓW - GAJ

 • Wymiana rozrządu w naszym serwisie w Gaju i w Krakowie odbywa się na podstawie z góry ustalonej ceny – nie ma żadnych ukrytych kosztów.
 • Stosujemy tylko oryginalne części zamienne, które cechuje najwyższa jakość i niezawodność.
 • Dzięki nim przejedziesz dokładnie taki sam dystans, jak w przypadku fabrycznego rozrządu.
 • Dodatkowym, bezkonkurencyjnym atutem jest dożywotnia gwarancja na wady materiałowe oraz montażowe oryginalnych części użytych do naprawy.
WYMIANA ROZRZĄDU KRAKÓW-GAJ VOLVO

Skontaktuj się z nami albo przyjedź bezpośrednio do naszego serwisu i umów się już dziś na wymianę rozrządu.

SERWIS BIURO OBSŁUGI KLIENTA - GAJ
(12) 444 54 44
serwis060@wadowscy.dealervolvo.pl

SERWIS BIURO OBSŁUGI KLIENTA - KRAKÓW
(12) 415 27 00
serwis043@wadowscy.dealervolvo.pl

Jak długo trwa wymiana rozrządu?

Wymiana rozrządu w serwisie Volvo Wadowscy Kraków oraz Gaj zajmuje zwykle od 1,5 do 4 godzin. W zależności od pełnego zakresu usługi, który oczywiście uzgodnimy z Toba przed jej wykonaniem. Bez ukrytych kosztów i niemiłych niespodzianek.  Już dziś zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu.

SERWIS VOLVO

Bez ukrytych opłat

POZNAJ KOSZT WYMIANY ROZRZĄDU W KRAKOWIE I W GAJU

Koszt obejmuje wymianę paska rozrządu wraz z:

 • napinaczem paska rozrządu,
 • rolką prowadzącą paska rozrządu,
 • paskiem osprzętu,
 • rolką prowadzącą paska osprzętu,
 • napinaczem paska osprzętu.

Podczas wizyty w naszym serwisie zweryfikujemy również stan pompy wody – w razie potrzeby ona również zostanie wymieniona.

Jeśli interesuje Cię wymiana rozrządu, poniżej podajemy orientacyjne ceny dla wybranych, najbardziej popularnych modeli w naszych serwisach w Gaju i w Krakowie:

 • Volvo V40 -> od około 1800 zł brutto – cena uwzględnia rabat z tytułu promocji najlepszy czas na serwis 30% na części i 50% na robociznę dla samochodu w wieku od 8 lat i więcej.
 • Volvo XC60 I generacji -> 2000 zł brutto.
 • Volvo XC90 -> od około 1950 zł brutto (cena uwzględnia rabat z tytułu promocji najlepszy czas na serwis 30% na części i 50% na robociznę dla samochodu w wieku od 8 lat i więcej) do 3100 zł brutto w zależności od wersji silnikowej.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać wycenę usługi dla Twojego samochodu. 

Co ile wymieniać rozrząd?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno należy kierować się zaleceniami producenta – np. w przypadku Volvo S40 czy V50 interwał wymiany został określony na 10 lat lub przebieg na poziomie 240 tys. km. Jednak ważne są także inne czynniki, które mają istotny wpływ na żywotność paska, a są to m.in., styl jazdy kierowcy czy też środowisko, w jakim użytkowany jest samochód.

Wizyta w warsztacie jest niezbędna także
wówczas, gdy zaniepokoją Cię:

 • nierówna praca silnika oraz jego szarpanie podczas gaszenia,
 • metaliczne dźwięki, które przypominają klekotanie czy chrobotanie,
 • nadmierne zużycie paliwa,
 • spadek mocy auta.

Warto pamiętać też, że zawsze, gdy stajesz się nowym Właścicielem samochodu używanego, bez jasnej historii jego napraw, jako jedna z pierwszych obowiązkowych czynności serwisowych zalecana jest wymiana kompletnego rozrządu.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń Gaj (12) 444 54 44 | Kraków (12) 415 27 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer WADOWSCY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
WADOWSCY

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.