Usługi Wadowscy Auto Spa

Szanowni Państwo,

Jedną z kluczowych wartości firmy jest zagwarantowanie najwyższej jakości.

Aby codzienny kontakt z Volvo odpowiadał potrzebom naszych klientów, oferujemy bezkonkurencyjne rozwiązania stanowiące zabezpieczenie elementów narażonych na stałą eksploatację, w tym przede wszystkim ochronę powłok lakierniczych i wnętrz samochodów.

Usługi obejmują zarówno samochody nowe, jak i te będące w eksploatacji, gdzie rekomendujemy pełną renowację i zabezpieczenie lakieru oraz wnętrza samochodu.

Odwiedź nasz serwis i sprawdź stan swojego samochodu razem z naszym specjalistą.

Zyskaj profesjonalne porady jak dbać o karoserię i wnętrze oraz dobierz idealną usługę, która zregeneruje
i przywróci blask Twojego Volvo.

WADOWSCY
ul. Myślenicka 7
32-031 Gaj koło Krakowa
Tel. 725-635-100
E-mail: m.kozak@wadowscy.dealervolvo.pl

W ramach Wadowscy Auto Spa oferujemy Państwu następujące usługi:

Usługi Wadowscy Auto Spa

Bezpieczne mycie

Wyspecjalizowani eksperci od codziennej pielęgnacji samochodów przywrócą blask twojego Volvo z dnia odbioru w salonie. Poprzez szereg niezbędnych procedur mycia samochodu, powłoka lakiernicza jest oczyszczona w bezpieczny dla niej sposób.

Usługi Wadowscy Auto Spa

Detailingowe mycie

Codzienne użytkowanie samochodu wiąże się z jego przemijającą estetyką. Złe warunki atmosferyczne, i szereg innych czynników wpływa na zabrudzenie zewnętrzne i wewnętrzne samochodu. Tapicerka, skóry, kokpit, dywany, felgi i wszystkie detale samochodu. Z czasem wymagają dokładniejszej pielęgnacji. Detailingowe mycie przywróci komfort jazdy w perfekcyjnie zadbanym wnętrzu oraz wyróżni samochód na tle codzienności.

Volvo S90 w salonach Volvo Wadowscy

Ochrona / zabezpieczenie

Piękno Twojego Volvo teraz może trwać dłużej i w trosce o jego unikalność, stosuje się specjalistyczne procesy i produkty które wiążą się z elementami zewnętrznymi i wewnętrznymi samochodu. Najnowsza technologia stosowana do utwardzenia czy też odizolowania czynników zewnętrznych, na długi czas utrzyma jego walory estetyczne w nienaruszonym stanie. Powłoki ceramiczne, hybrydowe, płynne szkło czy też woski i impregnaty, będą pierwszą linią obrony przed oznakami zużycia, i eksploatacji samochodu.

Volvo XC90 w salonach Volvo Wadowscy

Konserwacja i serwisowanie

Pielęgnacja samochodu wiążę się z czasem i troską którą musisz mu poświęcić. Dla nas jest to czysta przyjemność by dbać o czystość Twojego Volvo. Będziemy doglądać stan powłok i je konserwować, przyjrzymy się również pozostałym elementom wnętrza. Za każdym razem samochodem zaopiekują się nasi specjaliści. Pomogą dobrać zakres prac, które dostosują do wymagań klienta.

Volvo XC90 w salonach Volvo Wadowscy

Polerowanie / renowacja lakieru*

Wyjątkowy wygląd twojego Volvo nabierze dodatkowo brylantowego połysku i wydobędzie głębie koloru, poprzez proces wieloetapowego polerowania. Wszelkie niedoskonałości bądź skazy zostaną zredukowane. Do tego celu zostaną zastosowane profesjonalne narzędzia i najwyższej klasy chemia, co w efekcie nada Twojemu Volvo wygląd nieskazitelnej elegancji i przejrzysty blask. Na nowo urzeknie Ciebie i wszystkich innych kierowców wygląd twojego samochodu. * – oferta głównie skierowana dla klientów samochodów używanych

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń Kraków (12) 415 27 00 | Gaj (12) 444 54 44
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer WADOWSCY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin