Usługi Wadowscy Auto Spa

Szanowni Państwo,

Jedną z kluczowych wartości firmy jest zagwarantowanie najwyższej jakości.

Aby codzienny kontakt z Volvo odpowiadał potrzebom naszych klientów, oferujemy bezkonkurencyjne rozwiązania stanowiące zabezpieczenie elementów narażonych na stałą eksploatację, w tym przede wszystkim ochronę powłok lakierniczych i wnętrz samochodów.

Usługi obejmują zarówno samochody nowe, jak i te będące w eksploatacji, gdzie rekomendujemy pełną renowację i zabezpieczenie lakieru oraz wnętrza samochodu.

Odwiedź nasz serwis i sprawdź stan swojego samochodu razem z naszym specjalistą.

Zyskaj profesjonalne porady jak dbać o karoserię i wnętrze oraz dobierz idealną usługę, która zregeneruje
i przywróci blask Twojego Volvo.

WADOWSCY
ul. Myślenicka 7
32-031 Gaj koło Krakowa
Tel. 725-635-100
E-mail: m.kozak@wadowscy.dealervolvo.pl

W ramach Wadowscy Auto Spa oferujemy Państwu następujące usługi:

OKLEJENIE VOLVO

Folie STEK

STEK to folie ochronne z innowacyjną zewnętrzną warstwą zabezpieczającą, które chronią przed przebarwieniami, zarysowaniami i odpryskami. Produkcja STEK jest jedynym na rynku rodzajem folii tzw. IV generacji, czyli takiej, która łączy zalety poliuretanów i powłok hydrofobowych, dzięki czemu chroni karoserię nie tylko przed uszkodzeniami fizycznymi, ale także chemicznymi i klimatycznymi, takimi jak silne kwasy (pH 2) i silne zasady (ph 13), a także przed owadami, kwaśnymi deszczami i żywicą z drewna.

Karoseria to największa, najdroższa i najbardziej wrażliwa część samochodu, która wymaga starannej obsługi.  Odpryski żwiru, zadrapania po drobnych wypadkach, otarcia po myciu – to wszystko nieuchronnie pojawia się w trakcie codziennej eksploatacji samochodu. A jeśli samochód jest często używany do jazdy po kraju lub na wsi, drobne uszkodzenia karoserii są nieuniknione.

Skorzystaj z naszej oferty i zabezpiecz swoje Volvo.
Znajdziesz u nas:

OKLEJENIE VOLVO
  • Folie PPF - przezroczyste
  • Folie PPF - z efektem wizualnym
  • Folie do przyciemniania i ochrony szyb
  • Folie do przyciemniania i ochrony reflektorów

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ SPECJALNĄ

Oklej folią PPF najbardziej narażone miejsca na zarysowania i ciesz się swobodą użytkowania swojego Volvo.

Nasi specjaliści zabezpieczą w Twoim Volvo próg załadunkowy bagażnika, wnęki klamek, słupki B, a to wszystko za 950 zł netto + VAT.

Przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowo pełną gamę usług, dzięki którym Twoje Volvo nabierze blasku.

Usługi Wadowscy Auto Spa

Bezpieczne mycie

Wyspecjalizowani eksperci od codziennej pielęgnacji samochodów przywrócą blask twojego Volvo z dnia odbioru w salonie. Poprzez szereg niezbędnych procedur mycia samochodu, powłoka lakiernicza jest oczyszczona w bezpieczny dla niej sposób.

Usługi Wadowscy Auto Spa

Detailingowe mycie

Codzienne użytkowanie samochodu wiąże się z jego przemijającą estetyką. Złe warunki atmosferyczne, i szereg innych czynników wpływa na zabrudzenie zewnętrzne i wewnętrzne samochodu. Tapicerka, skóry, kokpit, dywany, felgi i wszystkie detale samochodu. Z czasem wymagają dokładniejszej pielęgnacji. Detailingowe mycie przywróci komfort jazdy w perfekcyjnie zadbanym wnętrzu oraz wyróżni samochód na tle codzienności.

Volvo S90 w salonach Volvo Wadowscy

Ochrona / zabezpieczenie

Piękno Twojego Volvo teraz może trwać dłużej i w trosce o jego unikalność, stosuje się specjalistyczne procesy i produkty które wiążą się z elementami zewnętrznymi i wewnętrznymi samochodu. Najnowsza technologia stosowana do utwardzenia czy też odizolowania czynników zewnętrznych, na długi czas utrzyma jego walory estetyczne w nienaruszonym stanie. Powłoki ceramiczne, hybrydowe, płynne szkło czy też woski i impregnaty, będą pierwszą linią obrony przed oznakami zużycia, i eksploatacji samochodu.

Volvo XC90 w salonach Volvo Wadowscy

Konserwacja i serwisowanie

Pielęgnacja samochodu wiążę się z czasem i troską którą musisz mu poświęcić. Dla nas jest to czysta przyjemność by dbać o czystość Twojego Volvo. Będziemy doglądać stan powłok i je konserwować, przyjrzymy się również pozostałym elementom wnętrza. Za każdym razem samochodem zaopiekują się nasi specjaliści. Pomogą dobrać zakres prac, które dostosują do wymagań klienta.

Volvo XC90 w salonach Volvo Wadowscy

Polerowanie / renowacja lakieru*

Wyjątkowy wygląd twojego Volvo nabierze dodatkowo brylantowego połysku i wydobędzie głębie koloru, poprzez proces wieloetapowego polerowania. Wszelkie niedoskonałości bądź skazy zostaną zredukowane. Do tego celu zostaną zastosowane profesjonalne narzędzia i najwyższej klasy chemia, co w efekcie nada Twojemu Volvo wygląd nieskazitelnej elegancji i przejrzysty blask. Na nowo urzeknie Ciebie i wszystkich innych kierowców wygląd twojego samochodu. * – oferta głównie skierowana dla klientów samochodów używanych

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń Gaj (12) 444 54 44 | Kraków (12) 415 27 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer WADOWSCY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
WADOWSCY

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.