Usługi Wadowscy Auto Spa

Szanowni Państwo,

Jedną z kluczowych wartości firmy jest zagwarantowanie najwyższej jakości.

Aby codzienny kontakt z Volvo odpowiadał potrzebom naszych klientów, oferujemy bezkonkurencyjne rozwiązania stanowiące zabezpieczenie elementów narażonych na stałą eksploatację, w tym przede wszystkim ochronę powłok lakierniczych i wnętrz samochodów.

Usługi obejmują zarówno samochody nowe, jak i te będące w eksploatacji, gdzie rekomendujemy pełną renowację i zabezpieczenie lakieru oraz wnętrza samochodu.

Odwiedź nasz serwis i sprawdź stan swojego samochodu razem z naszym specjalistą.

Zyskaj profesjonalne porady jak dbać o karoserię i wnętrze oraz dobierz idealną usługę, która zregeneruje
i przywróci blask Twojego Volvo.

WADOWSCY
ul. Myślenicka 7
32-031 Gaj koło Krakowa
Tel. 725-635-100
E-mail: m.kozak@wadowscy.dealervolvo.pl

W ramach Wadowscy Auto Spa oferujemy Państwu następujące usługi:

OKLEJENIE VOLVO

Folie STEK

STEK to folie ochronne z innowacyjną zewnętrzną warstwą zabezpieczającą, które chronią przed przebarwieniami, zarysowaniami i odpryskami. Produkcja STEK jest jedynym na rynku rodzajem folii tzw. IV generacji, czyli takiej, która łączy zalety poliuretanów i powłok hydrofobowych, dzięki czemu chroni karoserię nie tylko przed uszkodzeniami fizycznymi, ale także chemicznymi i klimatycznymi, takimi jak silne kwasy (pH 2) i silne zasady (ph 13), a także przed owadami, kwaśnymi deszczami i żywicą z drewna.

Karoseria to największa, najdroższa i najbardziej wrażliwa część samochodu, która wymaga starannej obsługi.  Odpryski żwiru, zadrapania po drobnych wypadkach, otarcia po myciu – to wszystko nieuchronnie pojawia się w trakcie codziennej eksploatacji samochodu. A jeśli samochód jest często używany do jazdy po kraju lub na wsi, drobne uszkodzenia karoserii są nieuniknione.

Skorzystaj z naszej oferty i zabezpiecz swoje Volvo.
Znajdziesz u nas:

OKLEJENIE VOLVO
  • Folie PPF - przezroczyste
  • Folie PPF - z efektem wizualnym
  • Folie do przyciemniania i ochrony szyb
  • Folie do przyciemniania i ochrony reflektorów

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ SPECJALNĄ

Oklej folią PPF najbardziej narażone miejsca na zarysowania i ciesz się swobodą użytkowania swojego Volvo.

Nasi specjaliści zabezpieczą w Twoim Volvo próg załadunkowy bagażnika, wnęki klamek, słupki B, a to wszystko za 950 zł netto + VAT.

Przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowo pełną gamę usług, dzięki którym Twoje Volvo nabierze blasku.

Usługi Wadowscy Auto Spa

Bezpieczne mycie

Wyspecjalizowani eksperci od codziennej pielęgnacji samochodów przywrócą blask twojego Volvo z dnia odbioru w salonie. Poprzez szereg niezbędnych procedur mycia samochodu, powłoka lakiernicza jest oczyszczona w bezpieczny dla niej sposób.

Usługi Wadowscy Auto Spa

Detailingowe mycie

Codzienne użytkowanie samochodu wiąże się z jego przemijającą estetyką. Złe warunki atmosferyczne, i szereg innych czynników wpływa na zabrudzenie zewnętrzne i wewnętrzne samochodu. Tapicerka, skóry, kokpit, dywany, felgi i wszystkie detale samochodu. Z czasem wymagają dokładniejszej pielęgnacji. Detailingowe mycie przywróci komfort jazdy w perfekcyjnie zadbanym wnętrzu oraz wyróżni samochód na tle codzienności.

Volvo S90 w salonach Volvo Wadowscy

Ochrona / zabezpieczenie

Piękno Twojego Volvo teraz może trwać dłużej i w trosce o jego unikalność, stosuje się specjalistyczne procesy i produkty które wiążą się z elementami zewnętrznymi i wewnętrznymi samochodu. Najnowsza technologia stosowana do utwardzenia czy też odizolowania czynników zewnętrznych, na długi czas utrzyma jego walory estetyczne w nienaruszonym stanie. Powłoki ceramiczne, hybrydowe, płynne szkło czy też woski i impregnaty, będą pierwszą linią obrony przed oznakami zużycia, i eksploatacji samochodu.

Volvo XC90 w salonach Volvo Wadowscy

Konserwacja i serwisowanie

Pielęgnacja samochodu wiążę się z czasem i troską którą musisz mu poświęcić. Dla nas jest to czysta przyjemność by dbać o czystość Twojego Volvo. Będziemy doglądać stan powłok i je konserwować, przyjrzymy się również pozostałym elementom wnętrza. Za każdym razem samochodem zaopiekują się nasi specjaliści. Pomogą dobrać zakres prac, które dostosują do wymagań klienta.

Volvo XC90 w salonach Volvo Wadowscy

Polerowanie / renowacja lakieru*

Wyjątkowy wygląd twojego Volvo nabierze dodatkowo brylantowego połysku i wydobędzie głębie koloru, poprzez proces wieloetapowego polerowania. Wszelkie niedoskonałości bądź skazy zostaną zredukowane. Do tego celu zostaną zastosowane profesjonalne narzędzia i najwyższej klasy chemia, co w efekcie nada Twojemu Volvo wygląd nieskazitelnej elegancji i przejrzysty blask. Na nowo urzeknie Ciebie i wszystkich innych kierowców wygląd twojego samochodu. * – oferta głównie skierowana dla klientów samochodów używanych

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń Gaj (12) 444 54 44 | Kraków (12) 415 27 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer WADOWSCY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
WADOWSCY

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.